06182018Δευ
Thursday
 

Αποτελέσματα Super League, Γ' Εθνική, Α' - Β' τοπικό, Παιδ. (14-15/10/2017)

PODOSFAIRO 05

Πρωτάθλημα SuperLeague (7η Αγωνιστική)

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ

ΣΚΟΡ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

14 Οκτωβρίου 2017 16:00

3-1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

14 Οκτωβρίου 2017 18:15

1-0

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

14 Οκτωβρίου 2017 20:30

3-4

Π.Α.Ο.Κ.-ΛΑΜΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

15 Οκτωβρίου 2017 16:00

4-0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Α.Ο.Κ.

"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"

15 Οκτωβρίου 2017 18:15

0-0

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

15 Οκτωβρίου 2017 18:15

0-1

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-A.E.K.

ΞΑΝΘΗ ARENA

15 Οκτωβρίου 2017 20:30

1-1

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Α.Ε.Λ.

"ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

16 Οκτωβρίου 2017 19:30

-

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 7 αγώνες):

   

ΓΚΟΛ

ΣΥΝΟΛΟ

#

ΟΜΑΔΑ

ΑΓΩΝΕΣ

ΒΑΘΜΟΙ

+

-

ΔΙΑ.

Ν

Ι

Η

1

Π.Α.Ο.Κ.

7

15

10

2

+ 8

4

3

0

2

A.E.K.

7

14

11

5

+ 6

4

2

1

3

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

7

13

8

3

+ 5

3

4

0

4

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

7

13

6

3

+ 3

3

4

0

5

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

7

11

13

10

+ 3

3

2

2

6

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

7

11

12

8

+ 4

3

2

2

7

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

7

10

6

3

+ 3

2

4

1

8

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

7

9

6

6

0

2

3

2

9

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

7

8

8

7

+ 1

2

2

3

10

ΛΑΜΙΑ

7

7

4

10

-6

2

1

4

11

Α.Ο.Κ.

7

6

3

7

-4

1

3

3

12

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

7

6

4

10

-6

1

3

3

13

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

6

6

4

4

0

2

2

2

14

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.

7

6

6

8

-2

1

3

3

15

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

7

3

2

7

-5

0

3

4

16

Α.Ε.Λ.

6

3

4

14

-10

0

3

3

ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ:

1/ Στις ισοβαθμίες τα κριτήρια κατάταξης κατά σειρά είναι τα εξής:

- Σε περίπτωση που από τον ανωτέρω πίνακα προκύπτει ισοβαθμία ομάδων, τότε για τις ομάδες που ισοβαθμούν συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο το σύνολο των βαθμών που συγκέντρωσε η καθεμιά στους μεταξύ τους αγώνες.

- Αν, μετά τη σύνταξη και του παραπάνω βοηθητικού πίνακα, προκύπτει νέα ισοβάθμηση ομάδων, τότε για τις ομάδες που εκ νέου ισοβαθμούν, συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο τη διαφορά τερμάτων που έχει η κάθε ομάδα μεταξύ των εκ νέου ισοβαθμούντων ομάδων στους μεταξύ τους αγώνες.

- Αν, μετά τη σύνταξη και του παραπάνω βοηθητικού πίνακα, προκύπτει νέα ισοβάθμηση ομάδων, τότε για τις ομάδες που εκ νέου ισοβαθμούν, συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο την καλύτερη επίθεση στους μεταξύ τους αγώνες που έχει η κάθε ομάδα.

- Αν, μετά τη σύνταξη και του παραπάνω βοηθητικού πίνακα, προκύπτει νέα ισοβάθμηση ομάδων, τότε για τις ομάδες που εκ νέου ισοβαθμούν, συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο τη διαφορά τερμάτων στο σύνολο των αγώνων του πρωταθλήματος που έχει η κάθε ομάδα μεταξύ των εκ νέου ισοβαθμούντων.

- Αν, μετά τη σύνταξη και του παραπάνω βοηθητικού πίνακα, προκύπτει νέα ισοβάθμηση ομάδων, τότε για τις ομάδες που εκ νέου ισοβαθμούν, συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο την καλύτερη επίθεση στο σύνολο των αγώνων του πρωταθλήματος που έχει η κάθε ομάδα μεταξύ των εκ νέου ισοβαθμούντων.

- Εάν και τότε προκύψει νέα ισοβαθμία ομάδων τότε συντάσσεται νέος, βοηθητικός, πίνακας με κριτήριο την καλύτερη άμυνα στο σύνολο των αγώνων του πρωταθλήματος που έχει η κάθε ομάδα μεταξύ των εκ νέου ισοβαθμούντων.

2/ Από την Π.Α.Ε. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ αφαιρέθηκαν δύο (2) βαθμοί, σε εφαρμογή της υπ' αριθ. 35/16.06.2017 τελεσίδικης απόφασης της Επιτροπής Εφέσεων /ΕΠΟ (υπ' αριθ. 280/29.05.2017 πρωτοβάθμια απόφαση του Μονομελούς Πειθαρχικού Οργάνου της Super League)

Γ’ Εθνική | 5ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Τσικλητήρας Πύλου – Αστέρας Βλαχιώτη 1-2

Λεωνίδιο – Παναρκαδικός 0-3

Ζάκυνθος – Πανηλειακός 0-3

Καλαμάτα – Παμβουπρασιακός 2-0

Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Βραχνέικων 1-0

Αχαϊκή – Παλληξουριακός 3-1

Βαθμολογία (σε 3 αγώνες):

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΑ

ΑΓ

ΝΙΚΕΣ

ΙΣΟΠ

ΗΤΤΕΣ

ΥΠΕΡ

ΚΑΤΑ

ΒΑΘΜΟΙ

1

Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου

3

3

0

0

7

1

9

2

Καλαμάτα

3

2

1

0

3

0

7

3

Διαγόρας Βραχνέικων

3

2

0

1

5

2

6

4

Ζάκυνθος 1961

2

1

1

0

1

0

4

5

Αχαϊκή

3

1

1

1

3

2

4

6

Αστέρας Βλαχιώτη

2

1

1

0

2

1

4

7

Παλληξουριακός

3

1

0

2

3

7

3

8

Παναρκαδικός

3

1

0

2

4

5

3

9

Πανηλειακός Πύργου

2

0

2

0

1

1

2

10

ΠΑΟ Βάρδας

3

0

1

2

0

3

1

11

ΑΟΚ Πύλου

2

0

1

1

0

2

1

12

Λεωνίδιο

3

0

0

3

0

5

0

Α’ τοπική κατηγορία (2η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Διαιτητές

ΣΚΟΡ

6.

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ

Φιλικών

14/10/17

ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

1-1

7.

ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ

Μελιγούς

14/10/17

ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)

1-0

8.

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ

ΔΑΚ Μεγαλόπολης

14/10/17

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

2-1

9.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Αστρους

15/10/17

ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

1-0

10.

ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

Αγίου Ανδρέα

15/10/17

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΝΙΚΑ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)

0-3

11.

ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑ

Φιλικών

15/10/17

ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)

0-0

Βαθμολογία (σε 2 αγώνες):

 

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

6

2

2

0

0

5

0

2.

ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ

4

2

1

1

0

1

0

3.

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

4

2

1

1

0

2

1

4.

ΑΠΟΛΛΩΝ

3

2

1

0

1

1

1

5.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

3

2

1

0

1

1

1

6.

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

3

2

1

0

1

2

2

7.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

3

2

1

0

1

2

2

8.

ΒΡΑΣΙΕΣ

3

2

1

0

1

5

4

9.

ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ

2

2

0

2

0

1

1

10.

ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ

1

2

0

1

1

0

2

11.

ΤΕΓΕΑ

1

2

0

1

1

2

4

12.

ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

0

2

0

0

2

1

5

Β’ τοπική κατηγορία | 1ος όμιλος (1η αγωνιστική):

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Διαιτητές

ΣΚΟΡ

12.

ΚΟΡΥΘΙΟ - ΕΛΠΙΔΑ

Φιλικών

15/10/17

ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.

0-2

13.

ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΝΕΣΤΑΝΗ

Λεβιδίου

15/10/17

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν.

0-0

14.

ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ

Κανδήλας

15/10/17

ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ.

0-0

Βαθμολογία (σε 1 αγώνα):

 

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΕΛΠΙΔΑ

3

1

1

0

0

2

0

2.

ΝΕΣΤΑΝΗ

1

1

0

0

0

0

0

3.

ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ

1

1

0

0

0

0

0

4.

ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

1

1

0

0

0

0

0

5.

ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ

1

1

0

0

0

0

0

6.

ΚΟΡΥΘΙΟ

0

1

0

0

1

0

2

Β’ τοπική κατηγορία | 2ος όμιλος (1η αγωνιστική):

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Διαιτητές

ΣΚΟΡ

15.

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Αστρους

14/10/17

ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΟΚΚΟΣ Θ.

2-4

16.

Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ

Λεωνιδίου

14/10/17

ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.

0-1

Βαθμολογία (σε 1 αγώνα):

 

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ

3

1

1

0

0

1

0

2.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

3

1

1

0

0

4

2

3.

ΦΟΡΤΟΥΝΑ

0

0

0

0

0

0

0

4.

Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ

0

1

0

0

1

0

1

5.

ΗΡΑΚΛΗΣ

0

1

0

0

1

2

4

Παιδικό πρωτάθλημα | 1ος όμιλος (1η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Διαιτητές

ΣΚΟΡ

1.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΣΤΕΡΑ

14/10/17

ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π.

9-0

2.

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ

Παναρκαδικού

14/10/17

ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΣΑΛΤΑΡΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.

4-2

3.

ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Φιλικών

14/10/17

ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π.

0-6

Βαθμολογία (σε 1 αγώνα):

 

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

3

1

1

0

0

9

0

2.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

3

1

1

0

0

6

0

3.

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

3

1

1

0

0

4

2

4.

ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ

0

0

0

0

0

0

0

5.

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

0

0

0

0

0

0

0

6.

ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ

0

1

0

0

1

2

4

7.

ΕΛΠΙΔΑ

0

1

0

0

1

0

6

8.

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

0

1

0

0

1

0

9

Παιδικό πρωτάθλημα | 2ος όμιλος (1η αγωνιστική):

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Διαιτητές

ΣΚΟΡ

4.

ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ

Αστρους

14/10/17

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.

0-4

5.

ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ

Μελιγούς

14/10/17

ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.

1-2

Βαθμολογία (σε 1 αγώνα):

 

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΛΕΩΝΙΔΙΟ

3

1

1

0

0

4

0

2.

ΑΠΟΛΛΩΝ

3

1

1

0

0

2

1

3.

ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

0

1

0

0

1

0

4

4.

ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ

0

1

0

0

1

1

2


Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση

Alternative flash content

Requirements

KATASTIMA ENOIKIAZETAI BANNER

IRIDA SWIMMING BANNER

VARDOUNIOTIS ALEXIOS BANNER

KOAT-BANNER-COLOR

Επι του πιεστηριου

Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του www.contraepithesi.gr και για την βελτίωση της online εμπειρίας σας. Πατήστε «Αποδοχή» για να συνεχίσετε ή επιλέξτε «Περισσότερες πληροφορίες» για να δείτε λεπτομερείς περιγραφές των τύπων cookies που χρησιμοποιούτνται από τον ιστότοπο μας, καθώς και των εφαρμογών διαχείρισης της κίνησης για να επιλέξετε αν θα αποδεχτείτε ορισμένα από αυτά ή όχι.