01202018Σαβ
Thursday
 

Η τοπική μπασκετική αγωνιστική δράση (12-14/01/2018)

BASKETBALL 005Το προσεχές τριήμερο στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ υπάρχει έντονη αγωνιστική δραστηριότητα, με τα παιχνίδια της Β’ κατηγορίας καθώς και τον αποψινό ημιτελικό του εφηβικού πρωταθλήματος να ξεχωρίζουν στο αγωνιστικό πρόγραμμα.

Αναλυτικότερα απόψε στις 20:00 στο κλειστό γυμναστήριο της Μεγαλόπολης είναι προγραμματισμένος ο ημιτελικός αγώνας του εφηβικού πρωταθλήματος ανάμεσα στον Πελασγό και τον Λακωνικό Κρόνο. Αναλυτικά οι λεπτομέρειες της αναμέτρησης έχουν ως εξής:

 

 

 

 

 

Α/Α

ΑΓΩΝΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

1

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ

ΗΜΙΤΕΛ. ΕΦΗΒΩΝ

ΚΔΣ ΜΕΓ/ΛΗΣ

20:00

ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.

Αύριο Σάββατο 13 Ιανουαρίου σε επίπεδο Αρκαδικού ενδιαφέροντος στις 15:00 στο κλειστό γυμναστήριο Μεγαλόπολης η ομάδα του Πελασγού σε επίπεδο κορασίδων υποδέχεται την αντίστοιχη ομάδα της ΓΕΑ. Στις 18:00 για την Β’ τ

οπική κατηγορία η ομάδα του Πάνα Κανδήλας φιλοξενείται στο κλειστό γυμναστήριο των Μολάων από την αντίστοιχη ομάδα του Κάστρου Μονεμβασιάς.

Αναλυτικά όλη η αγωνιστική δράση του Σαββάτου στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ έχει ως εξής:

Α/Α

ΑΓΩΝΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

1

ΠΑΟΚ ΚΑΛ. - ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ/ΣΕΥΣ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

16:00

ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.

2

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

18:00

ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.

3

ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ - ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΓΔ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ

17:00

ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ.

4

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΔΣ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ

15:00

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

5

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

16:00

ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚ.

6

ΑΟ ΜΟΝ. ΚΑΣΤΡΟ -ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔ.

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

18:00

ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΠΑΝ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ.

7

ΑΠΟΕΛ - ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

20:00

ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΠΑΝ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ.

8

ΑΣ ΛΑΚΩΝ. ΚΡΟΝΟΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

18:30

ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.

9

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΕΩΝ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

20:00

ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗΣ Δ.

10

ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

Α2 ΑΝΔΡΩΝ

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

17:00

ΤΣΟΥΝΑΣ, ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ

Την Κυριακή 14 Ιανουαρίου σε επίπεδο Αρκαδικού ενδιαφέροντος η ομάδα του Συλλόγου Δρομέων σε επίπεδο κορασίδων υποδέχεται στο κλειστό του ΔΑΚ Τρίπολης στις 17:00 την αντίστοιχη ομάδα του ΣΕΦΑ Αρκαδικού. Την ίδια ώρα (17:00) στο κλειστό Μεγαλόπολης για την Β’ φάση του πρωταθλήματος παίδων, ο Πελασγός δίνει το πολύ μεγάλο ντέρμπι με την αντίστοιχη ομάδα της Καλαμάτας ‘80

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Κυριακής στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ έχει ως εξής:

Α/Α

ΑΓΩΝΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

1

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ 1

ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ

ΤΕΝΤΑ

16:00

ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.

2

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΟ ΘΟΥΡΙΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΤΕΝΤΑ

20:00

ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ.

3

ΝΟ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΔΓ ΠΥΛΟΥ

15:00

ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.

4

ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. - ΣΑΚ Ο ΔΑΙΚΛΗΣ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ

18:00

ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ., ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝ.

5

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΣΕΦΑ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

17:00

ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.

6

ΑΠΣ ΛΥΚΟΙ ΣΠΑΡΤ. - ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

20:00

ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ., ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗΣ Δ.

7

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

16:00

ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚ.

8

ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ - ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980

ΒΦ ΠΑΙΔΩΝ

ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ

17:00

ΔΟΥΒΡΗΣ Γ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ.


Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση

Alternative flash content

Requirements

KATASTIMA ENOIKIAZETAI BANNER

IRIDA SWIMMING BANNER

Επι του πιεστηριου

VARDOUNIOTIS ALEXIOS BANNER

PIGASOS AKADIMIES 2017 BANNER

Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του www.contraepithesi.gr και για την βελτίωση της online εμπειρίας σας. Πατήστε «Αποδοχή» για να συνεχίσετε ή επιλέξτε «Περισσότερες πληροφορίες» για να δείτε λεπτομερείς περιγραφές των τύπων cookies που χρησιμοποιούτνται από τον ιστότοπο μας, καθώς και των εφαρμογών διαχείρισης της κίνησης για να επιλέξετε αν θα αποδεχτείτε ορισμένα από αυτά ή όχι.