08152018Τετ
Thursday
 

Η αγωνιστική μπασκετική δράση στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ (05-10/05/2018)

BASKETBALL 005

Συνέχεια στην αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ τις επόμενες ημέρες με τα πρωταθλήματα τα οποία βρίσκονται σε εξέλιξη.

Αναλυτικότερα το Σάββατο 5 Μαΐου σε επίπεδο Αρκαδικού ενδιαφέροντος το Σάββατο για το ΜΙΝΙ πρωτάθλημα μπάσκετ ο Σύλλογος Δρομέων θα υποδεχθεί τον Πελασγό στο κλειστό γυμναστήριο του ΔΑΚ Τρίπολης στις 16:00. Στο ίδιο γήπεδο στις 17:30 για το ίδιο πρωτάθλημα η αντίστοιχη ομάδα της ΓΕΑ, αντιμετωπίζει την αντίστοιχη ομάδα του Αρκαδικού.

Αναλυτικότερα η αγωνιστική δράση του Σαββάτου έχει ως εξής:

Α/Α

ΑΓΩΝΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

1

ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 - ΑΟ ΕΘΝ. ΜΕΛΙΓ.

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

15:00

ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.

2

ΓΠΣ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣ. - ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤ.

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

17:00

ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ.

3

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

16:00

ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.

4

ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

17:30

ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.

5

ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΟΦ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡ.

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ

17:00

ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ.

6

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ. 1 - ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ

ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ

19:00

ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ.

7

ΑΣ ΑΓ.ΙΩΑΝ. ΑΜΙΛ. 1 - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

15:00

ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.

8

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ - ΑΣ ΑΓ.ΙΩΑΝ. ΑΜ.2

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

16:30

ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.

Την Κυριακή 6 Μαΐου σε επίπεδο Αρκαδικού ενδιαφέροντος για το ΜΙΝΙ πρωτάθλημα στις 16:00 στο κλειστό γυμναστήριο Μεγαλόπολης η ομάδα του Πολύβιου, αντιμετωπίζει τον Πελασγό.

Αναλυτικότερα η αγωνιστική δράση της Κυριακής έχει ως εξής:

Α/Α

ΑΓΩΝΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

1

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ

Γ΄ΑΝΔΡΩΝ

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

15:00

ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡ.

2

ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

17:00

ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡ.

3

ΑΠΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

19:00

ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΠΑΝ.

4

ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΣΠΟΚ Ο ΕΥΚΛΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ

ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

16:30

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

5

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ. 2-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠ. 1

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ

ΚΔΓ ΚΥΠ/ΣΙΑΣ

20:00

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

6

ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ - ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ

ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ

16:00

ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ.

7

ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 - ΑΠΣ ΑΡΙΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

18:00

ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ.

8

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ

ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20:00

ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ.

9

ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

15:00

ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ.

10

ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΣ ΑΓ. ΙΩΑΝ. ΑΜ. 2

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

16:30

ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.

11

ΑΑΕ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ - ΑΠΟΕΛ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ

ΚΔΓ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

15:00

ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚ.

Τη Δευτέρα 7 Μαΐου η αγωνιστική δράση εντοπίζεται στην διεξαγωγή του πρωταθλήματος εργαζομένων του Δήμου Καλαμάτας. Αναλυτικότερα:

Α/Α

ΑΓΩΝΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

1

ΕΛΑΣ - ΓΕΩΠΟΝΟΙ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝ.

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

17:30

ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.

2

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ - ΕΝ. ΛΙΜΕΝΙΚΩΝ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝ.

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

19:00

ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.

3

ΕΥΠΣΜ - ΚΑΡΕΛΙΑΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝ.

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:30

ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΠΑΝ., ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ.

Την Τρίτη 8 Μαΐου η αγωνιστική δράση εντοπίζεται στην διεξαγωγή του πρωταθλήματος εργαζομένων του Δήμου Καλαμάτας. Αναλυτικότερα:

Α/Α

ΑΓΩΝΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

1

Η/ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ - Π. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝ.

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:30

ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ.

Την Τετάρτη 9 Μαΐου η αγωνιστική δράση εντοπίζεται στην διεξαγωγή του πρωταθλήματος εργαζομένων του Δήμου Καλαμάτας. Αναλυτικότερα:

Α/Α

ΑΓΩΝΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

1

ΑΠΟΜ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΟ ΕΘΝ. ΜΕΛΙΓ.

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

19:00

ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΠΑΝ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝ.

2

ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΙ - ΣΥΛ. ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝ.

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:45

ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΠΑΝ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ.

3

ΑΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 2017 - ΟΦ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ

20:00

ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ., ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ.

4

ΚΟΡΩΝΗ 90 ΑΕ - ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΔΓ ΠΥΛΟΥ

19:00

ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ., ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.

5

ΑΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΑΜΙΛ.1 - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

17:00

ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ.

6

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΣ ΑΓ. ΙΩΑΝ. ΑΜ.2

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ

ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ

18:30

ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓ.

Την Πέμπτη 10 Μαΐου η αγωνιστική δράση εντοπίζεται στην διεξαγωγή του πρωταθλήματος εργαζομένων του Δήμου Καλαμάτας. Αναλυτικότερα:

Α/Α

ΑΓΩΝΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

1

ΣΔΙΤ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝ.

ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ

20:30

ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Γ.


Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση

Alternative flash content

Requirements

KATASTIMA ENOIKIAZETAI BANNER

IRIDA SWIMMING BANNER

VARDOUNIOTIS ALEXIOS BANNER

festival tripolis banner 2018 01

nyxta shockprice 2018 banner

Επι του πιεστηριου

Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του www.contraepithesi.gr και για την βελτίωση της online εμπειρίας σας. Πατήστε «Αποδοχή» για να συνεχίσετε ή επιλέξτε «Περισσότερες πληροφορίες» για να δείτε λεπτομερείς περιγραφές των τύπων cookies που χρησιμοποιούτνται από τον ιστότοπο μας, καθώς και των εφαρμογών διαχείρισης της κίνησης για να επιλέξετε αν θα αποδεχτείτε ορισμένα από αυτά ή όχι.