10192018Παρ
Thursday
 

Το αναλυτικό πρόγραμμα των μπαράζ για την Α2 Εθνική γυναικών (20-25/06/2018)

BASKETBALL 003

Ανακοινώθηκε από την Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης το αναλυτικό πρόγραμμα των μπαράζ ανόδου για την Α2 Εθνική κατηγορία γυναικών και για τους δύο ομίλους (Όμιλος Νότου με τους δύο υποομίλους και Όμιλος Βορρά).

Αναφορικά με τον 2ο Υποόμιλο Νότου συμμετέχει και η ομάδα του ΚΟ Πελασγού Μεγαλόπολης και θα κληθεί να διεκδικήσει την 1η θέση που οδηγεί στην Α2 Εθνική απέναντι στους Ιπποκράτη Κω, ΑΣ Αιγέα Χίου και ΠΑΣ Ίκαρο Ικαρίας. Η ομάδα του Πελασγού θα δώσει σίγουρα παιχνίδια το διάστημα 22-24 Ιουνίου, ενώ σε περίπτωση κατάκτησης της 2ης θέσης θα δώσει αγώνα κατάταξης τη Δευτέρα 25 Ιουνίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα συνολικά του Ομίλου Νότου έχει ως εξής:

TΕΤΑΡΤΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ

16.00 ΟΚΑ Αρκαδι – ΑΣ Ολυμπιάδα Ασσου Λεχ.

18.00 ΑΣ Αρης Θήβας – Εσπερος ΑΟΠΑ

ΠΕΜΠΤΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ

15.00 ΑΕΣ Θησέας Παν. – ΟΚΑ Αρκάδι

17.00 ΑΣ Ολυμπιάδας Ασσου Λ. – ΑΣ Αρης Θήβας

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ

13.00 ΚΟΜ Πελασγός – ΑΣΚ Ιπποκράτης

15.00 ΠΑΣ Ίκαρος – ΑΣ Αιγέας Χίου

17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ – ΑΣ Ολυμπιάδα Ασσού Λ.

19.00 Αρης Θήβας ΑΕΣ Θησέας Παν.

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ

12.00 ΑΣ Αιγεάς Χ. – ΚΟΜ Πελασγός

14.00 ΑΣΚ Ιπποκράτης – ΠΑΣ Ίκαρος

16.00 ΟΚΑ Αρκάδι – ΑΣ Αρης Θήβας

18.00 ΑΕΣ Θησέας Παν. – Έσπερος ΑΟΠΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ

09.00 ΚΟΜ Πελασγός – ΠΑΣ Ικαρος

11.00 ΑΣ Αιγέας – ΑΣΚ Ιπποκράτης

13.00 ΑΣ Ολυμπιάδα Ασσού Λ. – ΑΕΣ Θησέας Παν.

15.00 Εσπερος ΑΟΠΑ – ΟΚΑ Αρκάδι

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ

10.00 2ος Α’ υποομίλου – 2ος Β’ υποομίλου

 

Το πρόγραμμα των μπαράζ του Ομίλου Βορρά…

Το πρόγραμμα των αγώνων του ειδικού πρωταθλήματος για την άνοδο στην Α2 Εθνική Κατηγορία Γυναικών (2ος Ομιλος) που θα διεξαχθεί στο κλειστό της Νέαπολης έχει ως εξής:

TΕΤΑΡΤΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ

18.00 ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Πτολεμαϊδας

19.45 ΓΣ Νίκη Βόλου – ΑΓΕ Πιερίας

Ρεπό: ΑΚ Καβάλας «Οι Πάνθηρες»

ΠΕΜΠΤΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ

19.00 ΑΣ Καβάλας «Οι Πάνθηρες» - ΓΣ Νίκη Βόλου

20.45 ΑΓΕ Πιερίας – ΠΑΣ Γιάννινα

Ρεπό: Απόλλων Πτολεμαϊδας

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ

19.00 Απόλλων Πτολεμαϊδας – ΑΓΕ Πιερίας

20.45 ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΚ Καβάλας «Οι Πάνθηρες»

Ρεπό: ΓΣ Νίκη Βόλου

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ

17.00 ΓΣ Νίκη Βόλου – ΠΑΣ Γιάννινα

18.45 ΑΚ Καβάλας «Οι Πάνθηρες» - Απόλλων Πτολεμαϊδας

Ρεπό: ΑΓΕ Πιερίας

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ

11.30 ΑΓΕ Πιερίας  - ΑΚ Καβάλας «Οι Πάνθηρες»

13.15 Απόλλων Πτολεμαϊδας – ΓΣ Νίκη Βόλου

Ρεπό: ΠΑΣ Γιάννινα


Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση

Alternative flash content

Requirements

KATASTIMA ENOIKIAZETAI BANNER

IRIDA SWIMMING BANNER

VARDOUNIOTIS ALEXIOS BANNER

aspet banner 2018-19

Επι του πιεστηριου

Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του www.contraepithesi.gr και για την βελτίωση της online εμπειρίας σας. Πατήστε «Αποδοχή» για να συνεχίσετε ή επιλέξτε «Περισσότερες πληροφορίες» για να δείτε λεπτομερείς περιγραφές των τύπων cookies που χρησιμοποιούτνται από τον ιστότοπο μας, καθώς και των εφαρμογών διαχείρισης της κίνησης για να επιλέξετε αν θα αποδεχτείτε ορισμένα από αυτά ή όχι.