05202018Κυρ
Thursday
 

Η τοπική αγωνιστική δράση στην ΕΠΣ Αρκαδίας (10-11/02/2018)

PODOSFAIRO 06Συνέχεια στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αρκαδίας το Σαββατοκύριακο 10-11 Φεβρουαρίου 2018. Αναλυτικά σε ότι αφορά την Α’ τοπική κατηγορία, το Σάββατο στο πρόγραμμα ξεχωρίζει η αναμέτρηση του Μαντινειακού με τον Ερμή Μελιγούς, ενώ την Κυριακή ενδιαφέρον παρουσιάζουν τα ματς του Πανθυρεατικού με την ΑΕΚ Τρίπολης και της Δόξας με το Κορακοβούνι.

Αναλυτικότερα στην Α’ κατηγορία για την 15η αγωνιστική:

 

 

 

 

 

 

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

3.

ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Λεβιδίου

10/02/18

15:00

ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑ Ι., ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

4.

ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ

Αγίου Ανδρέα

10/02/18

15:00

ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

5.

ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ

Φιλικών

10/02/18

15:00

ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

6.

ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Αστρους

11/02/18

15:00

ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)

7.

ΤΕΓΕΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ

Φιλικών

11/02/18

15:00

ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)

8.

ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

ΔΑΚ Μεγαλόπολης

11/02/18

15:00

ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

Στην Β’ κατηγορία και το 1ο όμιλο ξεχωρίζει το ντέρμπι για την διεκδίκηση της πρόκρισης στη β’ φάση ανάμεσα σε Ελπίδα Τρίπολης και ΠΑΟ Κανδήλας το πρωί της Κυριακής.

Αναλυτικά η αγωνιστική δράση στην 14η αγωνιστική:

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

9.

ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

Φιλικών

11/02/18

11:00

ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)

10.

ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ

Νεστάνης

11/02/18

15:00

ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΚΟΚΚΟΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )

11.

ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΚΟΡΥΘΙΟ

Κανδήλας

11/02/18

15:00

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π., ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ Μ.

Στην Β’ κατηγορία και τον 2ο όμιλο υπάρχουν δύο αναμετρήσεις προγραμματισμένες για το Σαββατοκύριακο για την 14η αγωνιστική.

Αναλυτικότερα:

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

12.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ

Λεωνιδίου

10/02/18

15:00

ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)

13.

ΦΟΡΤΟΥΝΑ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ

Μελιγούς

11/02/18

15:00

ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Τέλος για το παιδικό πρωτάθλημα και τον 1ο όμιλο για την 13η αγωνιστική είναι προγραμματισμένες δύο αναμετρήσεις, με τις λεπτομέρειες να έχουν ως εξής:

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

1.

ΤΕΓΕΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ

Φιλικών

10/02/18

11:00

ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ Μ.

2.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΣΤΕΡΑ

11/02/18

10:30

ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΛΟΥΚΑΣ Γ.

Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (2η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

14.

ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

Φιλικών

14/02/18

14:30

 

15.

ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

Αστρους

14/02/18

14:30

 

Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση

Alternative flash content

Requirements

KATASTIMA ENOIKIAZETAI BANNER

IRIDA SWIMMING BANNER

VARDOUNIOTIS ALEXIOS BANNER

KOAT-BANNER-COLOR

Επι του πιεστηριου

Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του www.contraepithesi.gr και για την βελτίωση της online εμπειρίας σας. Πατήστε «Αποδοχή» για να συνεχίσετε ή επιλέξτε «Περισσότερες πληροφορίες» για να δείτε λεπτομερείς περιγραφές των τύπων cookies που χρησιμοποιούτνται από τον ιστότοπο μας, καθώς και των εφαρμογών διαχείρισης της κίνησης για να επιλέξετε αν θα αποδεχτείτε ορισμένα από αυτά ή όχι.