06232018Σαβ
Thursday
 

Η τοπική αγωνιστική δράση στα γήπεδα της ΕΠΣ Αρκαδίας (15-16/04/2018)

PODOSFAIRO 06

Συνέχεια έχουμε στα τοπικά πρωταθλήματα το Σαββατοκύριακο, όπου ουσιαστικά «πέφτει η αυλαία» για τα περισσότερα πρωταθλήματα. Αγωνιστική δράση η οποία πέρα από την τελευταία αγωνιστική της Β’ φάσης του παιδικού πρωταθλήματος σε κάποια ματς, δεν υπάρχει κανένα βαθμολογικό ενδιαφέρον.

Αναλυτικά το Σαββατοκύριακο η αγωνιστική δράση στα γήπεδα της Α’ κατηγορίας όσον αφορά την 21η και προτελευταία αγωνιστική έχει ως εξής:

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Διαιτητές

7.

ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

Λεβιδίου

14/04/18

ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΑΝΤΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

8.

ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΤΕΓΕΑ

Μελιγούς

14/04/18

ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

9.

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ

Φιλικών

14/04/18

ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)

10.

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

Τυρού

14/04/18

ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)

11.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

Αστρους

15/04/18

ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., BEKTASH S.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)

12.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ

ΔΑΚ Μεγαλόπολης

15/04/18

ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

Για την τελευταία αγωνιστική της Β’ φάσης στα τυπικού χαρακτήρα ματς το αναλυτικό πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής:

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

1.

ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ

Κανδήλας

15/04/18

16:30

ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)

2.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ

Λεωνιδίου

15/04/18

16:30

ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΚΟΚΚΟΣ Θ.

Στον 1ο όμιλο του παιδικού πρωταθλήματος για την Β’ φάση και τα δύο ματς έχουν βαθμολογικό ενδιαφέρον στη «μάχη» για την 2η θέση με το πρόγραμμα να έχει ως εξής:

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

3.

ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Φιλικών

14/04/18

12:00

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

4.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΤΕΓΕΑ

ΑΣΤΕΡΑ

14/04/18

12:00

ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., BEKTASH S.

Στον 2ο όμιλο του παιδικού πρωταθλήματος για την Β’ φάση τυπικού χαρακτήρα τα ματς (αν και λίγες πιθανότητες να αλλάξουν τα δεδομένα για την πρωτιά στον όμιλο). Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

5.

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ

Αστρους

14/04/18

11:00

ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.

6.

ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

Λεωνιδίου

14/04/18

12:00

ΚΥΡΙΟΣ Δ.


Προσθήκη νέου σχολίου


Κωδικός ασφαλείας
Ανανέωση

Alternative flash content

Requirements

KATASTIMA ENOIKIAZETAI BANNER

IRIDA SWIMMING BANNER

VARDOUNIOTIS ALEXIOS BANNER

KOAT-BANNER-COLOR

Επι του πιεστηριου

Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του www.contraepithesi.gr και για την βελτίωση της online εμπειρίας σας. Πατήστε «Αποδοχή» για να συνεχίσετε ή επιλέξτε «Περισσότερες πληροφορίες» για να δείτε λεπτομερείς περιγραφές των τύπων cookies που χρησιμοποιούτνται από τον ιστότοπο μας, καθώς και των εφαρμογών διαχείρισης της κίνησης για να επιλέξετε αν θα αποδεχτείτε ορισμένα από αυτά ή όχι.